درباره تاپمو

امروزه زندگی ما با دنیای مجازی گره خورده است و با پیشرفت علم و فناوری هر روز بیش از پیش به کاربرد تکنولوژی و ارتباطات از راه دور آگاه می شویم و خود را نیازمند استفاده از امکانات پیش رو می بینیم. بر همین اساس ما بر آن شدیم تا با اغتنام فرصت و بهره گیری از زمینه ها و امکانات وسیع موجود، متخصصان و مشاوران را در زمینه های مختلف روانشناسی، کسب و کارهای اینترنتی و غیره، در محیطی امن و کارآمد در فضای مجازی گرد هم آوریم و امکان ارتباط سریع و آسان با آنها را برای مردم عزیز کشورمان ایجاد کنیم.

سامانه مشاوره آنلاین تاپمو اولین و حرفه ای ترین کلینیک مشاوره و روانشناسی می باشد که در جهت ارتقای سیستم مشاوره حضوری و غیر حضوری شروع به فعالیت کرده است.

تاپمو با همکاری تیم فنی و پشتیبانی حرفه ای خود، استارتاپی را طرح ریزی کرده است که شما با استفاده از آن می توانید در هر کجا که هستید بدون اتلاف وقت و هزینه ی اضافه و در فضایی امن و با کیفیت، با مشاوران مورد نظر خود مرتبط شوید و به صورت آنلاین، تلفنی و یا حضوری از خدمات آنها استفاده کنید. این سیستم کارآمد امکان برقراری ارتباط به صورت چت نوشتاری یا صوتی و همچنین رزرو وقت حضوری یا غیر حضوری را برای مشاوران مختلف ایجاد کرده است.

 

اهداف تاپمو

امروزه در جامعه ما نیاز به آگاهی و کسب دانش و تجربه در زمینه های مختلف برای اقشار گوناگون جامعه به چشم می خورد. چنانچه برای فعالیت در هر زمینه ای علاوه بر داشتن تخصص در آن زمینه باید به برخی علوم و ابزارهای دیگر نیز تسلط کافی داشته باشید. رسیدن به سطح مورد نیاز آگاهی و تخصص در این زمینه ها و ابزارها نیز نیازمند صرف وقت و هزینه ی زیادی می باشد. تاپمو با هدف ایجاد محیطی امن و کارآمد برای افزایش هرچه بیشتر ارتباط مردم با مشاوران و بهره گیری از تخصص و تجربه ی آنها شروع به فعالیت کرده است. و امید دارد با راه اندازی این سیستم، در جهت افزایش سطح آگاهی و پیشرفت جامعه، گام بردارد.

سامانه مشاوره آنلاین تاپمو آماده ی ارائه ی خدمات مشاوره آنلاین و همچنین خدمات آنلاین نوبت دهی برای مشاوره حضوری و غیر حضوری در سطح کشور می باشد.

خدمات تاپمو در آغاز بر ارائه ی مشاوره روانشناسی تمرکز دارد. ما در این حیطه کامل ترین خدمات را با همراهی متخصصان روانشناسی و مشاوره در اختیار شما قرار می دهیم. خدمات مشاوره آنلاین در زمینه های گوناگون شامل: مشاوره ازدواج، مشاوره خانواده، مشاوره جنسی و روابط زناشویی، مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره فردی، مشاوره اختلالات روانشناختی از جمله افسردگی، اعتماد به نفس، اعتیاد ها و وسواس های رفتاری، اعتیاد به مواد و ... ارائه می شود.

 

امکانات تاپمو

شما می توانید با استفاده از وب سایت، اپلیکیشن و ربات تلگرامی تاپمو از خدمات مشاوره آنلاین ما استفاده کنید.

خدمات ارائه شده در تاپمو بسیار گسترده می باشد. شما می توانید در قسمت وبلاگ و مقالات با دانسته های مفید و کاربردی در زمینه ی روانشناسی و مشاوره و راهکار های درمانی و پیشگیری  در این زمینه ها آشنا شوید. با اخبار تاپمو از خبر ها و پیشرفت های روز دنیا در زمینه علوم روانشناسی و مشاوره مطلع خواهید شد. همچنین شما می توانید پس از ثبت نام در سایت، به پنل کاربری شخصی خود راه یابید و از خدمات مشاوره آنلاین تاپمو بهره مند شوید. با استفاده از سیستم رزرو نوبت این امکان را دارید که با شارژ کردن حساب اینترنتی خود و انتخاب مشاور، موضوع، زمان و روش مشاوره، با مشاور مورد نظرتان از طریق یکی از روش های حضوری یا غیر حضوری ارتباط برقرار کنید. همچنین پنل کاربری شما در محیطی امن و خصوصی امکان گفتگو به صورت چت را برای شما ایجاد کرده است. همچنین در این سیستم در صورت تمایل می توانید سوابق مشاوره ی خود را بایگانی کرده و در اختیار داشته باشید.

رزرو نوبت مشاوره

چنانچه میخواهید در یک زمان مناسب نوبت مشاوره از روانشناسان ما بگیرید ، وارد تقویم شوید و زمان های خالی مشاور مورد نظر خود را رزرو نمایید و راس همان روز و ساعت برای شروع مشاوره به سایت و یا اپلیکیشن و یا تلفن و یا دفتر مشاور مراجعه نمایید

مشاهده تقویم نوبت ها

درخواست مشاوره آنلاین

پیشنهاد ما این است که برای یک مشارره بهینه و مفید تر از طریق رزرو اقدام به مشاوره نمایید ، چرا که از قبل هم شما و هم مشاور آمادگی بیشتری خواهد داشت، چنانچه شما عجله دارید ، می توانید یکی از مشاوران آنلاین ما را برای مشاوره انتخاب نمایید

مشاهده لیست آنلاین ها

جستجوی مشاوران نزدیک من

چنانچه شما نیاز به مشاوره حضوری دارید و میخواهید مسافت کمتری را تا دفتر مشاور طی کنید ، وارد نقشه شده و بر اساس موقعیت فعلی خود مشاوران نزدیک را مشاهده نموده و برای شروع چت و یا رزرو نوبت مشاوره حضوری ، روی مشاور کلیک نمایید

مشاهده مشاوران روی نقشه