مشاوره قبل از ازدواج؛ راه جلوگیری از طلاق

۰۸ مرداد ۱۳۹۷

مشاوره پیش از ازدواج آنلاین یکی از روش های مشاوره ازدواج است که می تواند شما را از هر جایی که هستید به مشاور مورد نظرتان وصل کند و برایتان زمینه ای را فراهم آورد که از تخصص و تجربه مشاوران و روانشناسان بیشترین استفاده را ببرید.

آموزش های پیش از ازدواج

در بسیاری از کشور ها با بالا رفتن آمار طلاق و کاهش میزان ازدواج، مسئولان و دانشمندان جامعه به فکر چاره افتادند و پس از تحقیقات و علت یابی ها به این نتیجه رسیدند که در کنار اقدامات تشویقی و کمک های لازم به جوانان در سنین ازدواج، یکی از مهمترین امور آموزش و ترویج اصول درست زندگی زناشویی است. برای این منظور نیز دوره هایی در نظر گرفتند که در بعضی کشورها به صورت اجباری برای ثبت یک ازدواج قرار داده شده است و در بعضی کشور ها نیز با پیامد های تشویقی مثل کاهش مالیات و اموری ازین قبیل زوجین را وادار به شرکت در آنها می کنند. همچنین این دوره ها ی آموزشی برای مسائل مهم دیگری مانند پدر و مادر شدن، رفتار درست و نگهداری از سالمندان خانواده و یا افراد با بیماری ها یا اختلالات خاص، دوره های ترک اعتیاد یا بازگشت به زندگی عادی و ... برگزار می شود.

چه زمانی برای مشاوره پیش از ازدواج مناسب تر است؟

اگر انتخاب خودتان را کرده اید و در تصمیم تان مصمم هستید و با این تصور که از مشاور خود نیز تأیید بگیرید می خواهید نزد مشاوره ازدواج بروید شاید به نتیجه دلخواهتان نرسید و سرخورده شوید. اما اگر در تصمیم خود تردید دارید و یا مشکلاتی می بینید که شما را نگران می کند بهترین کار مشاوره گرفتن است. از آن بهتر هم زمانی است که خود را آماده و مشتاق ازدواج می بینید و می خواهید راه و رسم درست ورود به این مسیر را یاد بگیرید و با آگاهی و فکر صحیح به آن وارد شوید.

یک مشاور ازدواج خوب به شما نمی گوید که با این فرد ازدواج کنید یا خیر، بلکه به شما دیدگاهی درست از خودتان و او  نشان می دهد و تصورات اشتباهتان را اصلاح می کند. همچنین او در صورت وجود مشکلات یا اختلالات خاص در شما یا طرف مقابلتان، آنها را بی طرفانه و با علم و آگاهی کافی تشخیص می دهد و در صدد علت یابی و برطرف کردن آنها بر می آید. یک مشاوره پیش از ازدواج خوب می تواند شما را در گرفتن تصمیمات بهتر و انتخابی درست یاری کند و همچنین آموزش های رفتاری و مهارتی مفید و کاربردی در مسیر ساختن یک زندگی زناشویی موفق برای شما به همراه داشته باشد.

مشاوره قبل از ازدواج آنلاین

امروزه با فراگیری تکنولوژی و نفوذ استفاده از اینترنت در زندگی روزمره افراد یکی از نیازهای مهم ما یعنی نیاز به برقراری ارتباط نیز از این طریق پاسخ داده می شود. از این گوشه دنیا با افرادی در آن سر دنیا در ارتباطی نزدیک و صمیمی قرار می گیریم که آنها را از نزدیکترین افراد حتی در خانه به ما نزدیکتر می کند.

با این اوصاف بهترین کار برای جلب مردم به استفاده از علم و تجربه مشاوران و جلوگیری از مشکلات و از هم پاشیدگی خانواده های نو پا، راه دادن فناوری به دنیای روانشناسی و مشاوره و تلاش برای آگاهی رسانی بیشتر به افراد است. چنین ایده ای موجب شکل گیری سایبرتراپی یا همان روانشناسی و مشاوره آنلاین شده است. در کشور ما نیز این روش در حال پیشرفت و یافتن جایگاه مناسب خود می باشد. شما می توانید با مشاوره آنلاین ازدواج مراحل و جلسات مقدماتی مشاوره قبل از ازدواج و آموزش های لازم پیش از ازدواج را طی کنید و در صورت نیاز با نظر مشاورتان از جلسه یا جلساتی حضوری نیز برخوردار شوید.

.نظر خود را در ارتباط با مقاله به اشتراک بگذارید
رزرو نوبت مشاوره

چنانچه میخواهید در یک زمان مناسب نوبت مشاوره از روانشناسان ما بگیرید ، وارد تقویم شوید و زمان های خالی مشاور مورد نظر خود را رزرو نمایید و راس همان روز و ساعت برای شروع مشاوره به سایت و یا اپلیکیشن و یا تلفن و یا دفتر مشاور مراجعه نمایید

مشاهده تقویم نوبت ها

درخواست مشاوره آنلاین

پیشنهاد ما این است که برای یک مشارره بهینه و مفید تر از طریق رزرو اقدام به مشاوره نمایید ، چرا که از قبل هم شما و هم مشاور آمادگی بیشتری خواهد داشت، چنانچه شما عجله دارید ، می توانید یکی از مشاوران آنلاین ما را برای مشاوره انتخاب نمایید

مشاهده لیست آنلاین ها

جستجوی مشاوران نزدیک من

چنانچه شما نیاز به مشاوره حضوری دارید و میخواهید مسافت کمتری را تا دفتر مشاور طی کنید ، وارد نقشه شده و بر اساس موقعیت فعلی خود مشاوران نزدیک را مشاهده نموده و برای شروع چت و یا رزرو نوبت مشاوره حضوری ، روی مشاور کلیک نمایید

مشاهده مشاوران روی نقشه