مشاوره آنلاین خانواده

مشاوره آنلاین خانواده راهی است برای بهتر دیدن یکدیگر و درک مسائل مهم و حساسی که شاید هیچ گاه کسی آنها را به ما آموزش نداده است. تاپمو شما را در این راه یاری می دهد و مشاور مناسب تان را به شما معرفی خواهد کرد.

وقتی دو نفر ازدواج می کنند، به اصطلاح عامیانه می گویند که آنها تشکیل خانواده داده اند. این اصطلاح درست به کار می رود چراکه خانواده از همسرگزینی دو فرد تشکیل می شود و با تولد فرزندان گسترش می یابد.

هر خانواده در طی پیمودن مسیر زندگی با توجه به تعداد و سن اعضا ممکن است دچار مسائل و مشکلات مختلفی شود. این مشکلات می تواند میان افراد در هسته ی خانواده یعنی زن و شوهر، فرزندان، والدین، خواهر و برادر ها اتفاق بیافتد و یا حتی میان افراد نزدیک به آنها مانند مادربزرگ، پدربزرگ، عمو، خاله و یا اعضای ناتنی آنها پیش بیاید.


طلاق عاطفی در خانواده

اعضای یک خانواده مانند حلقه های یک زنجیر به یکدیگر متصل اند و هر چقدر هم مستقل و یا دور از یکدیگر باشند، باز هم می توانند بر یکدیگر تاثیر بگذارند. هنگامی که در خانواده مشکلی ایجاد شود اگر برای حل آن تلاش نشود این مشکل می تواند دامن هر کدام از اعضای خانواده را بگیرد و این اجتماع کوچک و مهم را دچار بحران و از هم گسستگی کند.

چناچه وقتی این مشکلات میان زن و شوهر پیش آید در بسیاری موارد حتی اگر به جدایی کامل نیانجامد موجب دوری آنها از یکدیگر یا به اصطلاح طلاق عاطفی می شود.

مشاوره پیش از جدایی

شروع یک زندگی مشترک، هزینه ها و دغدغه های بسیاری دارد که افراد به خاطر لمس شیرینی و شادی با هم بودن، آنها را به جان میخرند و وارد این مسیر پر پیچ و خم می شوند. اما به دلایل متعددی بعضی از زوجین به مرحله ای می رسند که جدایی را به ادامه ی این مسیر ترجیح می دهند. مشاور روانشناس و مشاوران خانواده در تلاش اند با مشاوره پیش از جدایی برای یافتن راه حلی درست و منطقی به آنها کمک کنند و از جدایی های زود هنگام و عجولانه که در خیلی موارد به پشیمانی می رسد جلوگیری کنند.

از کوچکترین عضو گرفته تا سالمندترین فرد خانواده می تواند بحران های مخصوص به خود را داشته باشد و تجربه نشان داده است که تا زمانی که در موقعیتی نباشیم توان درک خوب آن موقعیت و حالات ناشی از آن را نخواهیم داشت. پس شاید به جای فریاد زدن بر سر یکدیگر نیاز به دانش و تخصصی برای درک بهتر یکدیگر داشته باشیم و یا افرادی که این تجربه و تخصص را دارند و می توانند ما را به درستی راهنمایی کنند.

برای مبارزه با این بحران هر کدام از افراد می توانند نقش مهمی بازی کنند و در جهت رفع مشکل و برگرداندن آرامش تلاش کنند. ما برای آسان کردن راه شما مشاوره آنلاین تاپمو را پیشنهاد می دهیم.

رزرو نوبت مشاوره

چنانچه میخواهید در یک زمان مناسب نوبت مشاوره از روانشناسان ما بگیرید ، وارد تقویم شوید و زمان های خالی مشاور مورد نظر خود را رزرو نمایید و راس همان روز و ساعت برای شروع مشاوره به سایت و یا اپلیکیشن و یا تلفن و یا دفتر مشاور مراجعه نمایید

مشاهده تقویم نوبت ها

درخواست مشاوره آنلاین

پیشنهاد ما این است که برای یک مشارره بهینه و مفید تر از طریق رزرو اقدام به مشاوره نمایید ، چرا که از قبل هم شما و هم مشاور آمادگی بیشتری خواهد داشت، چنانچه شما عجله دارید ، می توانید یکی از مشاوران آنلاین ما را برای مشاوره انتخاب نمایید

مشاهده لیست آنلاین ها

جستجوی مشاوران نزدیک من

چنانچه شما نیاز به مشاوره حضوری دارید و میخواهید مسافت کمتری را تا دفتر مشاور طی کنید ، وارد نقشه شده و بر اساس موقعیت فعلی خود مشاوران نزدیک را مشاهده نموده و برای شروع چت و یا رزرو نوبت مشاوره حضوری ، روی مشاور کلیک نمایید

مشاهده مشاوران روی نقشه