مشاوره آنلاین کودک و نوجوان

مشاوره آنلاین کودک و نوجوان راهی است برای شناخت دنیای بچه ها. دنیایی که همه ی ما از آن عبور کرده ایم اما بسیاری از ما با فراموش کردن افکار و احساسات مخصوص آن زمان توانایی درک آنها را هم از دست داده ایم، درک لحظه های شادی و اندوه کودکانه و سرزمین رویایی و پر غرور نوجوانی.

روانشناسی کودک و نوجوان

گاهی در نقش یک پدر یا مادر و گاهی در نقش مربی و معلمی دلسوز وارد عمل می شویم. یک کودک چه نیازها و خواسته هایی دارد؟ چگونه می توانم به او چیزهایی را آموزش دهم بدون اینکه خسته و کلافه شود؟ رفتارم با فرزندانم چگونه باشد که احساس حسادت و سرخوردگی را در آنها پرورش ندهم؟ و هزاران سوال دیگر می توانند ما را درگیر خودشان کنند و دیواری سخت و سنگین میان ما و بچه ها ایجاد کنند.


ما نه تنها در تولد و ورود بچه ها به این دنیا نقش و مسئولیت داریم بلکه در چگونگی زندگی حال و آینده ی آنها نیز نقش زیادی بازی می کنیم. ما می توانیم انسانی را پرورش دهیم که دنیا را نه تنها برای خود که برای دیگران نیز زیباتر می کند و یا کسی را تحویل اجتماع دهیم که جز دردسر و ناتوانی، تأثیری بر جامعه و زندگی شخصی اش ندارد.

تاپمو: مشاوره آنلاین کودک و نوجوان

شاید در این هنگام بهترین کار کمک گرفتن از کسی باشد که هم ما را بفهمد و هم با مسائل خاص کودکان و نوجوانان آشنا باشد. چنین فردی می تواند حتی با مشاوره آنلاین و گفتگویی از راه دور که زمان و هزینه ی کمی نیاز دارد، ما را در پیشبرد روابطمان یاری کند. با دادن راهکارهایی که بتوانیم رفتار غلطمان را اصلاح کنیم یا رفتار درست را یاد بگیریم و به کار ببندیم.

مشاوره آنلاین تاپمو یکی از بهترین راه های ارتباط با مشاوران و روانشناسان برتر در زمینه ی تربیت اخلاقی، تربیت جنسی، پرورش شخصیت ، بهترین زمان بچه دار شدن و ... می باشد.

رزرو نوبت مشاوره

چنانچه میخواهید در یک زمان مناسب نوبت مشاوره از روانشناسان ما بگیرید ، وارد تقویم شوید و زمان های خالی مشاور مورد نظر خود را رزرو نمایید و راس همان روز و ساعت برای شروع مشاوره به سایت و یا اپلیکیشن و یا تلفن و یا دفتر مشاور مراجعه نمایید

مشاهده تقویم نوبت ها

درخواست مشاوره آنلاین

پیشنهاد ما این است که برای یک مشارره بهینه و مفید تر از طریق رزرو اقدام به مشاوره نمایید ، چرا که از قبل هم شما و هم مشاور آمادگی بیشتری خواهد داشت، چنانچه شما عجله دارید ، می توانید یکی از مشاوران آنلاین ما را برای مشاوره انتخاب نمایید

مشاهده لیست آنلاین ها

جستجوی مشاوران نزدیک من

چنانچه شما نیاز به مشاوره حضوری دارید و میخواهید مسافت کمتری را تا دفتر مشاور طی کنید ، وارد نقشه شده و بر اساس موقعیت فعلی خود مشاوران نزدیک را مشاهده نموده و برای شروع چت و یا رزرو نوبت مشاوره حضوری ، روی مشاور کلیک نمایید

مشاهده مشاوران روی نقشه