مشاوره آنلاین ازدواج

مشاوره آنلاین ازدواج راهی است برای راحت تر پیدا کردن مسیر شناخت درست و بهتر خودمان و کسی که بتواند همسر آینده ما باشد. کسی که بتوانیم در کنار او لحظه های بهتری را رقم بزنیم و زندگی شادتری را تجربه کنیم.

انتخاب همسر

هر کسی با توجه به شخصیت، اعتقاد و فرهنگی که دارد راهی را برای انتخاب همسر آینده اش برمی گزیند. شاید از کودکی به او فکر کند و ایده آل هایی برای خود پیدا کند و شاید وقتی به اطرافیان نگاه می کند همسر خود را شبیه کسی از آشنایان تصور کند. بعضی افراد هم برای خاستگاران خود سوالاتی در نظر میگیرند و از بین جواب ها به دنبال فرد مناسب تر می گردند.

اما آیا اینها بهترین روش های انتخاب همسر است؟ یا اصلا کدام ازدواج موفق تر است است؟ چه کسی خوشبخت تر است؟ انتخاب درست کدام است؟


مشاوره پیش از ازدواج

مشاورآنلاین تاپمو برای شما راهی را فراهم کرده است تا بدون نیاز به زمان و هزینه ی خیلی زیاد بتوانید از کسانی که در این زمینه آگاهی و تجربه ی بیشتری دارند کمک بگیرید. برای ازدواج در جوامع مختلف، فرهنگ های مختلفی وجود دارد. با مشاوره گرفتن از متخصصان پیش از ازدواج می توانید راه های شناختن بهتر خودتان و فرد مناسب برای خودتان را یاد بگیرید و از این طریق انتخاب درست تری داشته باشید.

ازدواج یک مقصد و هدف نیست، بلکه انتخاب راهی است به سوی هدفی بالاتر که همان زندگی شیرین و کامل است. انتخاب فردی که بتوانیم برای هم همسفران مناسبی باشیم بسیار مهم و سخت است.

ما باید در این انتخاب به دنبال شناخت چیزی بیشتر از یک فرد باشیم. شناخت انسانی با شخصیت و روحیات خاص خود که آنها را از تلفیق ژنتیک و تربیت به دست آورده است. خانواده و دوستان او را باید بشناسید و نه تنها شناختی ساده که باید بدانید چه چیزهایی در این شناخت مهم تر هستند.

روانشناس یا مشاوری که در زمینه ی مشاوره پیش از ازدواج تجربه و مهارت داشته باشد می تواند مسائل ساده و در دسترسی را بررسی کند و به بسیاری از خصوصیات مهم در شما و فرد مورد نظرتان، که شاید به راحتی نتوانید به آنها آگاه شوید، دست یابد. خصوصیاتی در زمینه ی مسائل عاطفی و روانی، آداب و عقاید اجتماعی، خلق و خوی فردی، عادات و علایق جنسی، مشکلات یا موضوعات خانوادگی و حتی مسائلی در کودکی فرد که می تواند تأثیرات مهمی بر زندگی کنونی و آینده بگذارد.

مشاوره ازدواج شامل مراحلی است که مشاور با توجه به شرایط و خواسته های شما آن را برنامه ریزی می کند و شامل خدماتی از جمله رفع سوالات و ابهامات، تمرین ها، آموزش مهارت ها و صحبت با فرد مورد نظرتان می باشد.

رزرو نوبت مشاوره

چنانچه میخواهید در یک زمان مناسب نوبت مشاوره از روانشناسان ما بگیرید ، وارد تقویم شوید و زمان های خالی مشاور مورد نظر خود را رزرو نمایید و راس همان روز و ساعت برای شروع مشاوره به سایت و یا اپلیکیشن و یا تلفن و یا دفتر مشاور مراجعه نمایید

مشاهده تقویم نوبت ها

درخواست مشاوره آنلاین

پیشنهاد ما این است که برای یک مشارره بهینه و مفید تر از طریق رزرو اقدام به مشاوره نمایید ، چرا که از قبل هم شما و هم مشاور آمادگی بیشتری خواهد داشت، چنانچه شما عجله دارید ، می توانید یکی از مشاوران آنلاین ما را برای مشاوره انتخاب نمایید

مشاهده لیست آنلاین ها

جستجوی مشاوران نزدیک من

چنانچه شما نیاز به مشاوره حضوری دارید و میخواهید مسافت کمتری را تا دفتر مشاور طی کنید ، وارد نقشه شده و بر اساس موقعیت فعلی خود مشاوران نزدیک را مشاهده نموده و برای شروع چت و یا رزرو نوبت مشاوره حضوری ، روی مشاور کلیک نمایید

مشاهده مشاوران روی نقشه