مشاوره روانشناسی آنلاین

در دنیای پر استرس امروز که هر کسی را در هر جایگاه و با هر توانی درگیر و مشغول خود می کند، اغلب ما توجه به درون و روان خود را از یاد می بریم. در روزمرگی ها و بحران های زندگی غرق می شویم، ناگهان به خود می آییم و می بینیم که دیگر رمقی برای شاد بودن و چشیدن لذت های حقیقی زندگی برایمان نمانده است.

روانشناسی: توجه به روحیات و روان انسان

 روان ما هم مثل جسم ما از زمانی که به وجود می آییم یعنی پیش از تولد، شروع به تأثیر گرفتن از محیط و شرایط می کند و این تأثیرات به مرور زمان و همگام با رشد جسم، شخصیت و روحیات ما را شکل می دهد. منظور از روانشناسی، شناخت و آگاهی یافتن از احساس، افکار و رفتار های انسان در هر موقعیت و با هر شخصیتی می باشد.

در اکثر مواقع ما به جسم و تن خود توجه می کنیم و برای سالم ماندن و یا درمان مشکلاتش تلاش می کنیم. اما در بیشتر ما این توجه در مورد روان وجود ندارد. روان، همان بُعد غیر مادی انسان است که قابل شناخت و بررسی می باشد و برای مشکلاتش راه حل هایی وجود دارد.


سایبرتراپی یا مشاوره آنلاین

امروزه بسیاری از افرادی که به تأثیرات و اهمیت روانشناسی و مشاوره آگاه هستند، به دلیل مشغله ها و ترافیک های زیاد زندگی نمی توانند به راحتی به متخصصان دسترسی یابند. برای حل این مشکل روش هایی ابدا شده است که دوره های درمانی و مشورتی را کاهش دهد و همچنین آنها را بیشتر و ساده تر در دسترس افراد قرار دهد. یکی از این روش ها سایبرتراپی یا همان روانشناسی و مشاوره آنلاین می باشد.

مشاوران و متخصصان روانشناسی و مشاوره از طریق مشاوره آنلاین تاپمو با شما در هر کجا که باشید در ارتباط قرار می گیرند و با گفتگوها و بررسی های لازم شما را در انتخاب بهترین مسیر یاری می دهند.

در این هنگام اگر نیاز به شرکت در جلسات حضوری باشد می توانید در تاپمو زمان لازم را با مشاورتان هماهنگ کنید و اگر با جلسات غیر حضوری، آنلاین یا تلفنی، مشکلتان قابل حل باشد، بدون اتلاف وقت و هزینه ی زیاد، با هم برای حل مسئله تلاش خواهید کرد.

رزرو نوبت مشاوره

چنانچه میخواهید در یک زمان مناسب نوبت مشاوره از روانشناسان ما بگیرید ، وارد تقویم شوید و زمان های خالی مشاور مورد نظر خود را رزرو نمایید و راس همان روز و ساعت برای شروع مشاوره به سایت و یا اپلیکیشن و یا تلفن و یا دفتر مشاور مراجعه نمایید

مشاهده تقویم نوبت ها

درخواست مشاوره آنلاین

پیشنهاد ما این است که برای یک مشارره بهینه و مفید تر از طریق رزرو اقدام به مشاوره نمایید ، چرا که از قبل هم شما و هم مشاور آمادگی بیشتری خواهد داشت، چنانچه شما عجله دارید ، می توانید یکی از مشاوران آنلاین ما را برای مشاوره انتخاب نمایید

مشاهده لیست آنلاین ها

جستجوی مشاوران نزدیک من

چنانچه شما نیاز به مشاوره حضوری دارید و میخواهید مسافت کمتری را تا دفتر مشاور طی کنید ، وارد نقشه شده و بر اساس موقعیت فعلی خود مشاوران نزدیک را مشاهده نموده و برای شروع چت و یا رزرو نوبت مشاوره حضوری ، روی مشاور کلیک نمایید

مشاهده مشاوران روی نقشه