قوانین تاپمو

 1. گروه مشاوره آنلاین تاپمو برای ارائه بهتر خدمات خود سیستم رزرو آنلاین نوبت مشاوره برای انواع مشاوره های حضوری و غیر حضوری را در نظر گرفته است. این خدمات به صورت 24 ساعته ارائه می شود و کاربران می توانند در هر ساعتی از شبانه روز به قسمت رزرو نوبت مشاوره در سایت یا اپلیکیشن تاپمو مراجعه کرده و از مشاور مورد نظر خود در زمان های خالی ارائه شده در سیستم وقت مشاوره دریافت نمایند.
 2. کلینیک آنلاین مشاوره تاپمو همچنین مشاوره آنلاین خود را به صورت 24 ساعته ارائه می دهد و افراد با رزرو نوبت، تعیین زمان و پرداخت هزینه مشاوره می توانند با مشاوران خود صحبت کنند.
 3. همچنین شما می توانید در مواقع ضروری از طریق مشاوره آنلاین آنی با هر کدام از مشاوران آنلاین در آن زمان صحبت کنید.
 4. کاربران تاپمو پس از ثبت نام در سیستم صاحب یک پنل کاربری می شوند که در آنجا می توانند سوابق مشاوره های خود را مانند یک پرونده پزشکی حفظ نمایند. دسترسی به اطلاعات کاربری شما و هرگونه مدارک و .... تنها از طریق نام کاربری و رمز عبور شما که در هنگام ثبت نام توسط تلفن همراه یا ایمیل شما تایید شده، قابل تغییر و دسترسی خواهد بود، پس نگهداری و عدم افشای آنها به عهده ی کاربر بوده و تاپمو در این مورد مسئولیتی ندارد.
 5. تاپمو به کاربران اطمینان می دهد با توجه به سیستم های امنیتی و قوانین موجود، اطلاعات و سوابق مشاوره آنها به صورت اسنادی کاملا محرمانه حفظ و نگهداری خواهد شد و تنها کاربر و مشاور مربوط، به آنها دسترسی خواهند داشت. در صورت نیاز و با درخواست مشاور و یا کاربر، این سوابق می توانند در اختیار تیم نظارت و پشتیانی قرار گرفته و مورد بررسی قرار گیرند.
 6. مشاوره حضوری تاپمو در روزهای کاری و ساعات کاری در دفتر مشاوره تاپمو و یا مراکز معرفی شده از سوی تاپمو ارائه می شود. که رزرو نوبت و هماهنگی های لازم توسط سیستم آنجام خواهد شد.
 7. دریافت مشاوره از طریق تاپمو برای همه ی افراد در همه ی گروه های سنی و اقشار جامعه آزاد می باشد. کودکان و نوجوانان زیر 18 سال می توانند با شرایط ویژه خود و از مشاوران ویژه مشاوره دریافت کنند.
 8. هزینه مشاوره بنا بر تعرفه های مشخص برای هر تخصص و مشاور و همچنین با توجه به زمان مشاوره، در هنگام رزرو وقت مشاوره و پیش از آغاز مشاوره آنی دریافت خواهد شد و یا از کیف پول کاربر کسر خواهد شد. کاربران می توانند هنگام رزرو وقت مشاوره و یا پیش از آغاز مشاوره آنلاین، کیف پول خود را شارژ کنند.
 9. در صورت عدم حضور در اتاق مشاوره در موعد رزرو شده، مبلغ واریزی با کسر جریمه ای برابر با 60 درصد در حساب کاربری شخص منظور می گردد .
 10. کاربران تاپمو در صورت درخواست مشاوره آنلاین آنی، پس از شارژ کیف پول خود به اندازه حداقل یک جلسه مشاوره، می توانند مشاور خود را انتخاب کنند. در این هنگام هزینه مشاوره پس از تایید از طرف مشاور مورد نظر و شروع مشاوره از کیف پول کاربر کسر خواهد شد.
 11.  کاربران تاپمو در مشاوره آنلاین رزرو شده پس از شارژ کیف پول خود به مبلغ حداقل یک جلسه مشاوره، می توانند پس از انتخاب مشاور، روز و ساعت مورد نظر را انتخاب کنند. در این هنگام به محض انجام رزرو، وجه مشاوره از کیف پول کاربر کسر خواهد شد.
 12. امکان لغو نوبت رزرو شده مشاوره تا یک روز (24 ساعت) پیش از نوبت مشاوره با کسر 25 درصد از وجه پرداختی وجود دارد
 13. تاپمو برای احترام به حقوق مشاوران و جلوگیری از اتلاف وقت آنها از کاربران خود می خواهد در صورت اطمینان از برنامه خود اقدام به رزرو نوبت نمایند. در صورتی که کاربر بیش از دو نوبت، اقدام به لغو رزرو نوبت مشاوره نماید تا 4 نوبت بعدی هزینه رزرو مشاوره او 10 درصد بالاتر از هزینه معمول تاپمو خواهد بود.
 14. در صورت لغو مشاوره درخواستی کاربر از سوی مشاور یا سیستم تاپمو، کل وجه پرداختی کاربر به حساب کاربری او یا به حساب بانکی اعلام شده از سوی او واریز و منظور خواهد شد و همچنین برای احترام به حقوق کاربران بن تخفیف 10 درصد به آنها تعلق خواهد گرفت.
 15.  تاپمو برای حفظ کیفیت مشاوره ها و امکان برقراری فرصت استراحت فکری و جسمی برای مشاوران خود، امکان رزرو مشاوره از سوی کاربران را برای هر مشاور، با فاصله های نیم ساعته بین هر دو نوبت مشاوره متوالی قرار داده است.
 16. تاپمو در راستای پیشبرد اهداف حمایت از کودکان و اقشار ضعیف تر و تلاش برای ارتقا سطح آگاهی جامعه، قوانینی برای تخفیف و یا ارائه نوبت های رایگان مشاوره برای مشاوران قرار داده است که مورد تایید مشاوران قرار گرفته است.
 17. ثبت نام مشاور و کاربر در تاپمو بنابر قوانین جمهوری اسلامی ایران و با رعایت ضوابط مربوط به استفاده از فضای مجازی می باشد. مشاوران و کاربران در تاپمو موظف به رعایت احترام هستند و باید از مبادله پیام ها و سایر موضوعات غیر مرتبط به موضوع مشاوره خودداری نمایند.